3 Adreste Yapılan Aramada 3.5 Kg Metamfetamin Madde Ele Geçirildi

 Bingöl İl Jandarma Komutanlığı KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Şube Müdürlüğü unsurlarınca Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele kapsamında yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde; 29 Haziran 2021 tarihinde Bingöl İli Merkez İlçe sınırları içerisinde (3) ayrı adrese adli makamlardan alınan arama kararıyla operasyon icra edilmiştir.

3 Adreste Yapılan Aramada 3.5 Kg Metamfetamin Madde Ele Geçirildi

 Bingöl İl Jandarma Komutanlığı KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Şube Müdürlüğü unsurlarınca Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele kapsamında yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde; 29 Haziran 2021 tarihinde Bingöl İli Merkez İlçe sınırları içerisinde (3) ayrı adrese adli makamlardan alınan arama kararıyla operasyon icra edilmiştir. Operasyon icra edilen adreslerde uyuşturucu madde tespit köpeği “EZBER” in tepki vermesi üzerine yapılan aramada 1.350.000 TL değerinde toplam (3.5) kg metamfetamin maddesi ve (3) adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilmiştir. Olayla ilgili (3) şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır.

        Güvenlik güçlerimiz, bölge halkımızın da desteğiyle ilimiz genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde ile mücadeleye aralıksız olarak devam etmektedir.

        Kamuoyuna saygı ile duyurulur.