Bingöl Solhan Spor , Ekim Ayı Gelir- Gider Tablosunu Açıkladı

Bingöl Solhan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Sözen, 2020-2021 voleybol sezonu Ekim Ayı gelir gider raporunu açıkladı.

Bingöl Solhan Spor , Ekim Ayı Gelir- Gider Tablosunu Açıkladı

2020-2021 voleybol sezonu Ekim ayı gelir gider raporunu açıklayan Bingöl Solhan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Sözen, “Solhan Spor Yönetimi Kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablomuzu kamuoyu ile paylaşacağımızı ifade etmiştik” dedi. 

Bingöl Solhan Spor Kulübünün Ekim ayı gelir gider tablosunun kamuoyuyla paylaşan Kulüp Başkanı Ziya Sözen, “AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl Solhan Spor Yönetimi Kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablomuzu kamuoyu ile paylaşacağımızı ifade etmiştik. Bu kapsamda ilk tabloyu geçtiğimiz ay paylaşmıştık. Ekim ayının gelir gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıp kamuoyuna verdiğimiz sözümüzü de yerine getirip kulübümüzün şeffaflığını ve güvenirliliğini gösteriyoruz. Amacımız; insanlarımızın takımımıza güven duyması, spor kulüplerine yönelik azalan güven duygusunun yeniden arttırılması, insanlarımızın yaptığı yardımların nerelere nasıl harcandığını bilmesini sağlayarak insanların güvenine layık olabilmektir. 

Bundan sonra da her ay gelir ve gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Altı ayda bir de bağımsız Mali müşavir tarafından kulübümüzün gelir gider tablosunu denetime tabi tutacağız. Böylece insanlarımızın kulübümüze olan güveni artacak, herkes gönül rahatlığı ile kulübümüze yardım yapmak isteyecektir. Şimdiye kadar kulübümüze maddi ve manevi destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Kulübümüze yapılacak her kuruş yerinde ve amacına uygun bir şekilde harcanacağını da belirtiriz.” dedi.