Bingöl Solhan Spor Sezonu 9.Sırada Tamamladı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) AXA Sigorta Efeler Ligi ertelenen 28. Hafta müsabakasında temsilcimiz Bingöl Solhan Spor Kulübü İstanbul deplasmanında Fenerbahçe HDI Sigortaya konuk oldu.

Bingöl Solhan Spor Sezonu 9.Sırada Tamamladı

Karşılaşma öncesinde Bitlis’e bağlı Tatvan ilçesinin yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimiz için her iki takım oyuncuları da “Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz” pankartıyla çıkarken, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Karşılaşmayı Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da tribünden takip etti. 

AXA Sigorta Efeler Ligi ertelenen 28. Hafta müsabakası Fenerbahçe HDI Sigorta ile Solhan Spor arasında gerçekleşti. Müsabaka Fenerbahçe’nin setleri 25-12, 25-17 ve 25-18’lik skorlarla alması sonucu 3-0 bitti. 

Böylelikle temsilcimiz Bingöl Solhan Spor  2020-2021 Voleybol sezonunu 13 Galibiyet 37 puanla kapatarak 9. Sırada tamamladı.

Solhan Haber olarak Efeler liginde kalma mutluluğunu bizlere yaşattıkları için tüm Bingöl Solhan Spor  yönetimi ve oyuncularını tebrik ediyor. 2021-2022 TVF Voleybol sezonunda müsabakaların Solhan da oynanması ümidiyle…