Bingöl Doğa Koleji 2018’de açılıyor

0
418

Doğa Koleji Bingöl yatırımcısı Hamdullah Darğın ve Doğa Koleji’nin Bingöl’den sorumlu bölge müdürü Hafız Yedikardeş, 2018’de hizmete açılması planlanan Bingöl Doğa Koleji yatırımı öncesinde basın mensuplarıyla tanışma toplantısında bir araya geldiler.

Kampus mimarisi, yatırımın Bingöl’e kazanımları ve işlenecek ders türleriyle ilgili basın mensuplarına ön bilgi verilen toplantıda, çalışmalarda gelinen aşamayı anlatan Doğa Koleji Bingöl yatırımcısı Hamdullah Darğın, projelerinin Bingöl’e ve Bingöl halkına çok değerli bir okul markası ve eğitim içeriği kazandırmasının yanında ildeki özel okullaşma hedeflerine ciddi katkılar getirmesinin beklendiğini ifade etti.

Darğın, hedeflerinin 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete başlamak olduğunu da sözlerine ekledi.

Doğa Koleji’nin vizyon ve misyonuyla ilgili paylaşımlarda bulunan Sorumlu Bölge Müdürü Hafız Yedikardeş ise, Bingöl’de bu önemli yatırımı gerçekleştiriyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Yedikardeş, projenin tüm detayları ve merak edilen ayrıntıların Şubat ayı içerisinde Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’nin katılımıyla gerçekleştirilecek toplantıda medya, devlet ve özel sektör temsilcilerinin davet edeceği bir tanıtım toplantısı ile halkın bilgisine sunulacağını ifade etti.

Toplantı soru ve cevap faslı ile sona erdi.