Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşun, 29 Mart 2014 mahalli idareler seçiminde Demokrat Parti’den Arakonak Belediye Başkanı seçilen, yakın tarihte ise AK Parti’ye katılan ve parti rozeti geçtiğimiz hafta Bingöl ziyaretinde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından takılan Mustafa Döner’i ziyaret etti.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ve partililerle birlikte ziyaret ettiği Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Bakan Yardımcısı Coşkun, güzel hizmetlerin hayata geçirilmesinde birlikte çaba göstereceklerini ifade etti.

COŞKUN: “ARAKONAK DAHA GÜZEL NOKTALARA GELECEKTİR”

Belediye Başkanı Mustafa Döner’in AK Parti’ye katılımının memnuniyet verici olduğunu dile getiren ve yeni sürecin Döner’in şahsında Arakonak ve AK Parti ailesine hayırlı olmasını dileyen Coşkun: “Solhan, AK Parti’nin kalesidir. Arakonak beldemiz de bu kalenin bir parçasıdır, bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir inşallah. Geçmişten bugüne önemli hizmetler sunuldu beldemize. Yeni dönemde de sayın başkanımızın hizmet noktasındaki gayret ve çabasını yakinen görüyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte hep birlikte daha fazla hizmet kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gerek belediye hizmetlerinin arttırılması, gerekse parti teşkilatı çalışmalarının yoğunlaştırılması adına bir dizi planlamalar yapacaklarını da aktaran Coşkun, sadece seçim döneminde değil, yaşanan her günün hizmet ve yenilik adına kazanımlarla dolu dolu geçmesi adına el birliğiyle çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

DÖNER: “BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Coşkun ve beraberindeki heyetin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Mustafa Döner de, Arakonak beldesinin gelişimiz ve hizmet eksikliğinin giderilmesi noktasında hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti ailesine katılmanın sevincini yaşadığını dile getiren Döner; “Bundan sonra beldemiz ve partimiz adına elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Sayın Bakanımızın, Bakan yardımcımızın ve milletvekilimizin bu hususta bizlere gerekli tüm desteği sağlayacaklarına inancımız tamdır. Sayın bakan yardımcımıza, başkanlarımıza ve teşkilat üyelerimize bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.