AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Yusuf Coşkun, seçim ziyaretleri kapsamında Arakonak Belediyesi Başkanı Mustafa Döner’i ziyaret etti.

Seçim ziyaretleri kapsamında Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner’i makamında ziyaret eden AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Yusuf Coşkun, yeni dönemin hizmet açısından yepyeni bir sayfa olacağını vurguladı.

1 Kasım 2015 genel seçimleri için çalışmalarını hızlandıran Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bingöl Milletvekili adayları, il, ilçe ve belde merkezilerinde ziyaretlerini yoğunlaştırdılar.

“İstihdam Ağırlıklı Çalışmalarımız Olacak”

Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner’i makamında ziyaret eden AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Yusuf Coşkun, siyasi ve güncel konular üzerine de değerlendirmelerini paylaştı.

Daha sonra Arakonak Beldesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Coşkun, vatandaşlarla da bir araya geldi. Sorunları ve talepleri dinleyen Coşkun, halkın teveccühünün yoğun olmasının memnuniyet verici olduğunu, bu nedenle AK Parti’nin Bingöl’de 3-0 yapacağına inandığını vurguladı. Yeni dönemde Bingöl’ün her zamankinden daha fazla hizmet alacağını kaydeden Coşkun; “İyi anlaşan ve koordineli çalışan üç adayız. Sorunlarımızı da, çözüm yollarını da biliyoruz. İstihdam ağırlıklı çalışmalar öne çıkacak inşallah. Yine şehrimizin hayata geçirilmesi beklenen projeleri de inşallah yeni dönemde tamamlanarak halkımızın hizmetine girecektir” dedi.

AK Parti’ye dönük algı operasyonlarına da değinen Coşkun; “Halkımızın bu algı operasyonlarının farkında olduğunu görebiliyoruz. Huzurun da, hizmetin de, ülkemizin geleceğinin de teminatı hiç şüphesiz AK Parti’dir. Halkımızın sandık başında geleceği düşünerek oy kullanacağına, bu husustaki tercihlerinin de AK Parti olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.