Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Oda Genel Sekreteri Cemal Yılmaz ve Bingöl TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİNTSO Başkanı Ayas, 25-27 Eylül 2017 tarihlerinde Bingöl ilimizde yapılacak olan Bingöl Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresiyle ilgili Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu’na bilgi verdi.

Kadın Girişimciliği Kongresine önem verdiklerini belirten Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, “Bingöl Ticaret ve Sanayi Odamıza 25-27 Eylül tarihleri arasında Bingöl’de düzenleyecekleri Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresinden dolayı teşekkür ederim. Böylesine yüksek katılımlı kongreye Türkiye’nin önde gelen iş kadınlarının da katılacağı kongrenin Bingöl’de yapılmasından çok memnun oldum.” Ifadelerini kullandı.

Terör olaylarından çok Bingöl’ün güzelliklerle anılmasını isteyen Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, “Bingöl İlimizin gerek doğal güzellikleri gerekse yöresel yemekleriyle meşhur olduğunu bizler biliyoruz fakat batıdaki insanlarımız bunlardan bi haberler. Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından 25-27 Eylül tarihlerinde yapacağı kongreye gelecek olan şahsiyetler burada ki lezzetleri ve doğal güzellikleri gördükten sonra ilindeki insanlara Bingölümüzün güzelliklerini anlatacaklardır. Bu bağlamda kongrede emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.