FKA toplantısı Bingöl’de yapıldı

0
118

Toplantı öncesinde kısa bir konuşma yapan Bingöl Valisi Ali Mantı, katılımcıların, kentin mevcut halini ve içinde bulunduğu durumunu yerinde göreceklerini söyledi.

Bingöl’ün mevcut durumunu konuşacaklarını belirten Vali Mantı, “Bingöl’ümüzün mevcut halini ve içinde bulunduğu durumu, gelişmelerini inşallah yerinde göreceksiniz. Aynı zamanda sizlerin bizlere vereceği fikirleri ayrıca değerlendireceğiz. Sizleri burada görmekten mutluyuz ” dedi.

2017 yılının son toplantısını gerçekleştirdiklerini anımsatan Malatya Valisi ve FKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaban, ” Toplantımızda, yatırımı, destek ve tanıtımı, stratejilerine yönelik çalışmaları değerlendirileceğiz. Ayrıca, FKA’nın devam eden faaliyetleri ile ilgili konular da görüşülecek ve bazı idari konularla ilgili kararlar alacağız. Toplantımızın ve kararlarımızın, ajansımız ve illerimiz için hayırlı olmasını temenni ederken, Bingöl’ün bu soğuk kış günündeki sıcak havası ve sıcak karşılaması için sayın valimizin şahsında tüm Bingöllülere teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

FKA’nın son toplantısına, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, illerin belediye başkanları, sanayi ve ticaret oda başkanları ile il genel meclis başkanları katıldı.